zarabiajsam.eu

Robert 27.01.2021

Opony trakcyjne - bieżnik w ruchu

Polecane: Serwis ogłoszeniowy

Opony nie przestają się kręcić - nawet gdy samochód porusza się z bardzo dużą prędkością. Aby opony trakcyjne działały efektywnie - w pierwszej kolejności należy poddawać je bardzo dużym naciskom. Osiąga się to poprzez nałożenie dużej ilości smaru ciernego. Celem używania bieżnika opony w ruchu jest utrzymanie całej przyczepności i dużych obciążeń razem.

Aby przetestować opony trakcyjne - używaj specjalnych opon przy dużych prędkościach. Jednym z najłatwiejszych sposobów jest jazda ze średnią lub dużą prędkością. Możesz wtedy obserwować zachowanie bieżnika opony w określonych warunkach.

Opony trakcyjne można wyposażyć w dodatkową gumową powłokę, która skutecznie utrzymuje oponę w stałym, schludnym kształcie.

Chcąc, aby opona dobrze zachowywała się w kontakcie z drogą, musimy pamiętać o zastosowaniu odpowiednich opon z odpowiednim bieżnikiem. Zobaczymy wyraźniej, jak opony są używane w ruchu drogowym.

Polecane: Dobre strony internetowe

Tagi: dużą, trakcyjne, ruchu, dużychopon, opony, opony zimowe 16, opony letnie, opony zimowe, opony paxaro, opony 4x4, opony wielosezonowe,