zarabiajsam.eu

Robert 14.12.2020

Weryfikacja: trudny problem

Polecane: http://www.tlumaczprzysiegly24.co.uk

W jakiej kategorii się znajdujemy?

Cóż, jest wiele osób, które nie mają konta bankowego, a zatem nie mają listy kontaktów i tak dalej. Są to osoby, które z jakiegoś powodu nie mają jednego, spójnego źródła informacji, dlatego wybierając konsultanta zwykle musimy wejść w tryb online i wpisać dane kontaktowe co najmniej dwóch osób. (Nie oznacza to, że powinniśmy polegać tylko na zaleceniach dwóch osób, chociaż te dwie osoby są zawsze warte uwagi.)

Nie jest prawdą, że konsumenci nie znają nikogo, kto nie jest na haku za dług. Jednocześnie oczywiście nikt nie zna nikogo, kto nie ma długu, więc z pewnością możemy wpaść w kłopoty.

A co jeśli mamy już listę kontaktów i nie chcemy nikogo wciągać. Wtedy zawsze możemy przejść do trybu online i stworzyć nowy. Oczywiście dotyczy to tylko kredytów bankowych - nikt się o tym nie dowie i nikogo to nie obchodzi. )

A co z pracownikami firm - jak możemy być pewni, że nie popełnią błędu? Proste: ponieważ firmy nie informują pracowników o możliwości naruszenia ich praw. Oczywiście dotyczy to tylko sytuacji, w których firma ogłasza upadłość, a bank żąda spłaty zaległych zobowiązań.

A co z pracownikami instytucji pozabankowych? Ponownie dotyczy to tylko przypadków, w których firma pożyczkowa nie jest instytucją. Jeśli firma nie zadeklaruje swoich aktywów i pasywów, trudno powiedzieć, kto zalega z płatnością.

A co jeśli mamy już listę potencjalnych pożyczkodawców i nie wiemy, jakich firm nie ma. Wtedy nie możemy być pewni, które firmy nie odpowiedzą na nasze telefony.

A co jeśli mamy już listę potencjalnych pożyczkodawców i nie wiemy, jakich pożyczek nie zawiera. Wtedy nie możemy być pewni, które pożyczki nie zostaną spłacone.

Więc co możemy zrobić, aby się chronić? Pierwszą rzeczą jest zidentyfikowanie wszystkich firm, którym nie jesteśmy w stanie zaufać. Oczywiście są firmy, z którymi w ogóle nie chcielibyśmy mieć do czynienia, ale firma pożyczkowa zapewniła nas, że nie popełnią błędu. Pamiętaj, że firma pożyczkowa nie musi prosić Cię o dowód - przeważnie wyrażasz na to zgodę w momencie składania wniosku, co oznacza, że ​​można ją wyegzekwować na drodze prawnej.

Weryfikacja: trudny problem

Problem z weryfikacją pożyczki jest napisany na ścianie bardzo dużą czcionką. Utrudnia to, że prawie każdy może otrzymać pożyczkę, nawet jeśli nie wie, co to jest. Zacznijmy od najprostszego przypadku - stworzenia osoby prawnej. Oczywiście są firmy, które dostarczają dokumenty pożyczki online i na piśmie, ale chodzi o to, że dokumentacja pisemna jest bardzo podobna do tej, którą rozdaje się w bankach.

Struktura firmy

Poniżej przedstawiono uproszczoną wersję procedury weryfikacji kredytu. Zauważ, że zakłada, że ​​struktura firmy pozostaje taka sama. Oczywiście tworzenie firm jest inne.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) - w dokumentach spółki nie określono jej wysokości. Jednak prospekt emisyjny, wyciągi bankowe i sprawozdania finansowe wszystkich spółek wymienionych w prospekcie należy składać łącznie. W dokumentach spółki nie ma potrzeby określania, czy spółka wyda akcje czy pożyczki. Ponadto firma może mieć dodatkowe zobowiązania. Jeśli tak, dokumenty firmy również powinny zawierać takie informacje.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) - minimalna inwestycja to sto tysięcy złotych. W takim przypadku firma nie musi publikować raportów czy zestawień wydatków, ponieważ są one ujęte w mikrobudżetach. W dokumentach firmy nie ma potrzeby określania, czy spółka będzie publikować sprawozdania finansowe, czy nie.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) - brak pierwszej oferty publicznej

W przypadku debiutu spółka nie musi publikować swoich ksiąg rachunkowych ani sprawozdań finansowych aż do dziesiątej rocznicy debiutu. Ta praktyczna zasada obowiązuje niezależnie od tego, czy firma jest notowana na NASDAQ czy nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.

W przypadku umieszczenia na giełdzie firma musi albo ujawnić kwotę oferty (tj

Tagi: o zarabianiu,